DEKLARACIJA HRANILNE VREDNOSTI
Povprečne hranilne vrednosti na 100 ml porcijo
Povprečne hranilne vrednosti na 100 ml porcijo
| Naslov | Vrednost |
|---|---|
| Energijska Vrednost | 301 Kj 72 Kcal / 100 ml |
| Maščobe | 0 gr/100 ml |
| Od tega nasičene | 0 gr/100 ml |
| Ogljikohidrati | 1.05 gr/100 ml |
| Od tega sladkorji | 0.18 gr/100 ml |
| Beljakovine | 0.02 gr/100 ml |
| Sol - NaCl | 0 gr/100 ml |
Sestavine
-
Grozdje
-
Regulatorji kislostiJabolčna kislina D/L (Ε 296)
-
KonzervansiKalijev metabisulfit (Ε 224)
Greek
English
Français
Deutsch
Italiano
Español
Português
Dansk
Svenska
Suomi
Eesti
Nederlands
Български
Polski
Čeština
Hrvatski
Slovenčina
Slovenščina
Latviešu
Lietuvių
Română
Magyar
Malti
Gaeilge