TOITUMISDEKLARATSIOON
Keskmine toiteväärtus 100 ml portsjoni suuruse kohta
Keskmine toiteväärtus 100 ml portsjoni suuruse kohta
| Pealkiri | Väärtus |
|---|---|
| Energia Väärtus | 301 Kj 72 Kcal / 100 ml |
| Rasvad | 0 gr/100 ml |
| Millest küllastunud | 0 gr/100 ml |
| Süsivesikud | 1.05 gr/100 ml |
| Millest suhkrud | 0.18 gr/100 ml |
| Valgud | 0.02 gr/100 ml |
| Soola - NaCl | 0 gr/100 ml |
Koostisosad
-
Viinamarjad
-
Hapupuse regulaatoridÕunhape D/L (Ε 296)
-
SäilitusainedKaliummetabisulfiit (Ε 224)
Greek
English
Français
Deutsch
Italiano
Español
Português
Dansk
Svenska
Suomi
Eesti
Nederlands
Български
Polski
Čeština
Hrvatski
Slovenčina
Slovenščina
Latviešu
Lietuvių
Română
Magyar
Malti
Gaeilge