MITYBOS DEKLARACIJA
Vidutinė maistinė vertė 100 ml porcijos dydžio
Vidutinė maistinė vertė 100 ml porcijos dydžio
| Pavadinimas | Vertė |
|---|---|
| Energetinė Vertė | 301 Kj 72 Kcal / 100 ml |
| Riebalai | 0 gr/100 ml |
| Iš kurių sočiųjų | 0 gr/100 ml |
| Angliavandeniai | 1.05 gr/100 ml |
| Iš kurių cukrūs | 0.18 gr/100 ml |
| Baltymai | 0.02 gr/100 ml |
| Druska - NaCl | 0 gr/100 ml |
Ingredientai
-
Vynuogės
-
Rūgštingumo reguliatoriaiObuolių rūgštis D/L (Ε 296)
-
KonservantaiKalio metabisulfitas (Ε 224)
Greek
English
Français
Deutsch
Italiano
Español
Português
Dansk
Svenska
Suomi
Eesti
Nederlands
Български
Polski
Čeština
Hrvatski
Slovenčina
Slovenščina
Latviešu
Lietuvių
Română
Magyar
Malti
Gaeilge