DECLARAȚIA DE NUTRIȚIE
Valori nutriționale medii pentru 100 ml mărime de porție
Valori nutriționale medii pentru 100 ml mărime de porție
| Titlu | Valoare |
|---|---|
| Valoarea Energetică | 301 Kj 72 Kcal / 100 ml |
| Grăsimi | 0 gr/100 ml |
| Dintre care saturate | 0 gr/100 ml |
| Glucide | 1.05 gr/100 ml |
| Din care zaharuri | 0.18 gr/100 ml |
| Proteine | 0.02 gr/100 ml |
| Sare - NaCl | 0 gr/100 ml |
Ingrediente
-
Struguri
-
Reglatori de aciditateAcid malic D/L (Ε 296)
-
ConservanțiMetabisulfit de potasiu (Ε 224)
Greek
English
Français
Deutsch
Italiano
Español
Português
Dansk
Svenska
Suomi
Eesti
Nederlands
Български
Polski
Čeština
Hrvatski
Slovenčina
Slovenščina
Latviešu
Lietuvių
Română
Magyar
Malti
Gaeilge