ХРАНИТЕЛНА ДЕКЛАРАЦИЯ
Средни хранителни стойности на порция от 100 ml
Средни хранителни стойности на порция от 100 ml
| заглавие | Cтойност |
|---|---|
| нергийна стойност | 301 Kj 72 Kcal / 100 ml |
| Мазнини | 0 gr/100 ml |
| От които наситени | 0 gr/100 ml |
| Въглехидрати | 1.05 gr/100 ml |
| От които захари | 0.18 gr/100 ml |
| Протеини | 0.02 gr/100 ml |
| Сол - NaCl | 0 gr/100 ml |
Съставки
-
Грозде
-
Регулатори на киселинносттаЯбълкова киселина D/L (Ε 296)
-
КонсервантиМетабисулфит на калий (Ε 224)
Greek
English
Français
Deutsch
Italiano
Español
Português
Dansk
Svenska
Suomi
Eesti
Nederlands
Български
Polski
Čeština
Hrvatski
Slovenčina
Slovenščina
Latviešu
Lietuvių
Română
Magyar
Malti
Gaeilge