VÝŽIVOVÁ DEKLARÁCIA
Priemerné nutričné hodnoty na 100 ml porciu
Priemerné nutričné hodnoty na 100 ml porciu
| Názov | Hodnota |
|---|---|
| Energetická Hodnota | 301 Kj 72 Kcal / 100 ml |
| Tuky | 0 gr/100 ml |
| Z toho nasýtené | 0 gr/100 ml |
| Sacharidy | 1.05 gr/100 ml |
| Z toho cukry | 0.18 gr/100 ml |
| Bielkoviny | 0.02 gr/100 ml |
| Soľ - NaCl | 0 gr/100 ml |
Zložky
-
Hrozno
-
Regulátory kyslostiJablčná kyselina D/L (Ε 296)
-
KonzervantyMetabisulfit draselný (Ε 224)
Greek
English
Français
Deutsch
Italiano
Español
Português
Dansk
Svenska
Suomi
Eesti
Nederlands
Български
Polski
Čeština
Hrvatski
Slovenčina
Slovenščina
Latviešu
Lietuvių
Română
Magyar
Malti
Gaeilge