VÝŽIVOVÁ DEKLARACE
Průměrné nutriční hodnoty na 100 ml porce
Průměrné nutriční hodnoty na 100 ml porce
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Energetická Hodnota | 301 Kj 72 Kcal / 100 ml |
| Tuky | 0 gr/100 ml |
| Z toho nasycené | 0 gr/100 ml |
| Sacharidy | 1.05 gr/100 ml |
| Z toho cukry | 0.18 gr/100 ml |
| Bílkoviny | 0.02 gr/100 ml |
| Sůl - NaCl | 0 gr/100 ml |
Složky
-
Hrozny
-
Regulátory kyselostiJablečná kyselina D/L (Ε 296)
-
KonzervantyMetabisulfát draselný (Ε 224)
Greek
English
Français
Deutsch
Italiano
Español
Português
Dansk
Svenska
Suomi
Eesti
Nederlands
Български
Polski
Čeština
Hrvatski
Slovenčina
Slovenščina
Latviešu
Lietuvių
Română
Magyar
Malti
Gaeilge