NUTRITIVNA DEKLARACIJA
Prosječne nutritivne vrijednosti po porciji od 100 ml
Prosječne nutritivne vrijednosti po porciji od 100 ml
| Naslov | Vrijednost |
|---|---|
| Energetska Vrijednost | 301 Kj 72 Kcal / 100 ml |
| Masti | 0 gr/100 ml |
| Od čega zasićene | 0 gr/100 ml |
| Ugljikohidrati | 1.05 gr/100 ml |
| Od čega šećeri | 0.18 gr/100 ml |
| Bjelančevine | 0.02 gr/100 ml |
| Sol - NaCl | 0 gr/100 ml |
Sastojci
-
Grožđe
-
Regulatori kiselostiJabučna kiselina D/L (Ε 296)
-
KonzervansiKalijev metabisulfit (Ε 224)
Greek
English
Français
Deutsch
Italiano
Español
Português
Dansk
Svenska
Suomi
Eesti
Nederlands
Български
Polski
Čeština
Hrvatski
Slovenčina
Slovenščina
Latviešu
Lietuvių
Română
Magyar
Malti
Gaeilge