UZTURA DEKLARĀCIJA
Vidējās uzturvērtības uz 100 ml porcijas lieluma
Vidējās uzturvērtības uz 100 ml porcijas lieluma
| Virsraksts | Vērtība |
|---|---|
| Enerģētiskā Vērtība | 301 Kj 72 Kcal / 100 ml |
| Tauki | 0 gr/100 ml |
| No kuras piesātinātie | 0 gr/100 ml |
| Ogļhidrāti | 1.05 gr/100 ml |
| No kurām cukuri | 0.18 gr/100 ml |
| Olbaltumvielas | 0.02 gr/100 ml |
| Sāls - NaCl | 0 gr/100 ml |
Sastāvdaļas
-
Vīnogas
-
Skābuma regulētājiĀbolu skābe D/L (Ε 296)
-
KonservantiKālija metabisulfīts (Ε 224)
Greek
English
Français
Deutsch
Italiano
Español
Português
Dansk
Svenska
Suomi
Eesti
Nederlands
Български
Polski
Čeština
Hrvatski
Slovenčina
Slovenščina
Latviešu
Lietuvių
Română
Magyar
Malti
Gaeilge