DEKLARACJA ŻYWIENIOWA
Średnie wartości odżywcze na porcję 100 ml
Średnie wartości odżywcze na porcję 100 ml
| Tytuł | Wartość |
|---|---|
| Wartość Energetyczna | 301 Kj 72 Kcal / 100 ml |
| Tłuszcze | 0 gr/100 ml |
| Z czego nasycone | 0 gr/100 ml |
| Węglowodany | 1.05 gr/100 ml |
| Z czego cukry | 0.18 gr/100 ml |
| Białka | 0.02 gr/100 ml |
| Sól - NaCl | 0 gr/100 ml |
Składniki
-
Winogrona
-
Regulator kwasowościKwas jabłkowy D/L (Ε 296)
-
Substancje / konserwująceMetabisulfian potasu (Ε 224)
Greek
English
Français
Deutsch
Italiano
Español
Português
Dansk
Svenska
Suomi
Eesti
Nederlands
Български
Polski
Čeština
Hrvatski
Slovenčina
Slovenščina
Latviešu
Lietuvių
Română
Magyar
Malti
Gaeilge