RAVINTOILMOITUS
Keskimääräiset ravintoarvot 100 ml:n annoskokoa kohden
Keskimääräiset ravintoarvot 100 ml:n annoskokoa kohden
| Otsikko | Arvo |
|---|---|
| Energia-arvo | 301 Kj 72 Kcal / 100 ml |
| Rasva | 0 gr/100 ml |
| Josta kyllästettyjä | 0 gr/100 ml |
| Hiilihydraatit | 1.05 gr/100 ml |
| Josta sokerit | 0.18 gr/100 ml |
| Proteiinit | 0.02 gr/100 ml |
| Suola - NaCl | 0 gr/100 ml |
Ainesosat
-
Rypäleet
-
Hapamuuden säätelijätOmenahappo D/L (Ε 296)
-
Säilöntäaineet / AntioksidantitKaliummetabisulfiitti (Ε 224)
Greek
English
Français
Deutsch
Italiano
Español
Português
Dansk
Svenska
Suomi
Eesti
Nederlands
Български
Polski
Čeština
Hrvatski
Slovenčina
Slovenščina
Latviešu
Lietuvių
Română
Magyar
Malti
Gaeilge