NUTRITION DECLARATION
Average nutritional values per 100 ml serving size
Average nutritional values per 100 ml serving size
| Title | Value |
|---|---|
| Energy Value | 301 Kj 72 Kcal / 100 ml |
| Fats | 0 gr/100 ml |
| Of which saturates | 0 gr/100 ml |
| Carbohydrates | 1.05 gr/100 ml |
| Of which sugars | 0.18 gr/100 ml |
| Proteins | 0.02 gr/100 ml |
| Salt - NaCl | 0 gr/100 ml |
Ingredients
-
Grapes
-
Acidity regulatorsMalic Acid D/L (Ε 296)
-
Preservatives / AntioxidantsMetabisulfite of Potassium (Ε 224)
Greek
English
Français
Deutsch
Italiano
Español
Português
Dansk
Svenska
Suomi
Eesti
Nederlands
Български
Polski
Čeština
Hrvatski
Slovenčina
Slovenščina
Latviešu
Lietuvių
Română
Magyar
Malti
Gaeilge