DEARBHÚ COTHAITHE
Meánluachanna Cothaithe in aghaidh an 100 ml Méid Freastal
Meánluachanna Cothaithe in aghaidh an 100 ml Méid Freastal
| Teideal | Gildi |
|---|---|
| Luach Fuinnimh | 301 Kj 72 Kcal / 100 ml |
| Saill | 0 gr/100 ml |
| De a bhfuil siad sáithithe | 0 gr/100 ml |
| Carbáidríte | 1.05 gr/100 ml |
| De a bhfuil de siúcraí | 0.18 gr/100 ml |
| Próitéiní | 0.02 gr/100 ml |
| Salann - NaCl | 0 gr/100 ml |
Comhábhair
-
hUbh
-
Rialaitheoirí aigéadachtaAicíd malach D/L (Ε 296)
-
CoimeádaitheMetabisulfait potaisiam (Ε 224)
Greek
English
Français
Deutsch
Italiano
Español
Português
Dansk
Svenska
Suomi
Eesti
Nederlands
Български
Polski
Čeština
Hrvatski
Slovenčina
Slovenščina
Latviešu
Lietuvių
Română
Magyar
Malti
Gaeilge