ΔΙΑΤΡΟΦΙΚΗ ΔΗΛΩΣΗ
Μεσες Διατροφικες Τιμες ανα 100 ml
Μεσες Διατροφικες Τιμες ανα 100 ml
| Τιτλος | Τιμη |
|---|---|
| Ενεργειακή Αξία | 301 Kj 72 Kcal / 100 ml |
| Λιπαρά | 0 gr/100 ml |
| Εκ των οποίων κορεσμένα | 0 gr/100 ml |
| Υδατάνθρακες | 1.05 gr/100 ml |
| Εκ των οποίων σάκχαρα | 0.18 gr/100 ml |
| Πρωτεΐνες | 0.02 gr/100 ml |
| Αλάτι - NaCl | 0 gr/100 ml |
Συστατικα
-
Σταφύλια
-
Ρυθμιστές οξύτηταςΜηλικό Οξύ D/L (Ε 296)
-
Συντηρητικά / αντιοξειδωτικάΜεταδιθειώδες Κάλιο (Ε 224)
Greek
English
Français
Deutsch
Italiano
Español
Português
Dansk
Svenska
Suomi
Eesti
Nederlands
Български
Polski
Čeština
Hrvatski
Slovenčina
Slovenščina
Latviešu
Lietuvių
Română
Magyar
Malti
Gaeilge