DEKLARACIJA HRANILNE VREDNOSTI
Povprečne hranilne vrednosti na 100 ml porcijo
Povprečne hranilne vrednosti na 100 ml porcijo
| Naslov | Vrednost |
|---|---|
| Energijska Vrednost | 353 Kj 84 Kcal / 100 ml |
| Maščobe | 0 gr/100 ml |
| Od tega nasičene | 0 gr/100 ml |
| Ogljikohidrati | 3.8 gr/100 ml |
| Od tega sladkorji | 3.0 gr/100 ml |
| Beljakovine | 0.02 gr/100 ml |
| Sol - NaCl | 0 gr/100 ml |
Sestavine
-
Koncentrirani grozdni mošt, Grozdje
-
Regulatorji kislostiJabolčna kislina D/L (Ε 296)
-
KonzervansiKalijev metabisulfit (Ε 224), Kalijev sorbat (Ε 202)
Greek
English
Français
Deutsch
Italiano
Español
Português
Dansk
Svenska
Suomi
Eesti
Nederlands
Български
Polski
Čeština
Hrvatski
Slovenčina
Slovenščina
Latviešu
Lietuvių
Română
Magyar
Malti
Gaeilge