UZTURA DEKLARĀCIJA
Vidējās uzturvērtības uz 100 ml porcijas lieluma
Vidējās uzturvērtības uz 100 ml porcijas lieluma
| Virsraksts | Vērtība |
|---|---|
| Enerģētiskā Vērtība | 353 Kj 84 Kcal / 100 ml |
| Tauki | 0 gr/100 ml |
| No kuras piesātinātie | 0 gr/100 ml |
| Ogļhidrāti | 3.8 gr/100 ml |
| No kurām cukuri | 3.0 gr/100 ml |
| Olbaltumvielas | 0.02 gr/100 ml |
| Sāls - NaCl | 0 gr/100 ml |
Sastāvdaļas
-
Koncentrēts vīnogu dzēriens, Vīnogas
-
Skābuma regulētājiĀbolu skābe D/L (Ε 296)
-
KonservantiKālija metabisulfīts (Ε 224), Kālija sorbāts (Ε 202)
Greek
English
Français
Deutsch
Italiano
Español
Português
Dansk
Svenska
Suomi
Eesti
Nederlands
Български
Polski
Čeština
Hrvatski
Slovenčina
Slovenščina
Latviešu
Lietuvių
Română
Magyar
Malti
Gaeilge