MITYBOS DEKLARACIJA
Vidutinė maistinė vertė 100 ml porcijos dydžio
Vidutinė maistinė vertė 100 ml porcijos dydžio
| Pavadinimas | Vertė |
|---|---|
| Energetinė Vertė | 353 Kj 84 Kcal / 100 ml |
| Riebalai | 0 gr/100 ml |
| Iš kurių sočiųjų | 0 gr/100 ml |
| Angliavandeniai | 3.8 gr/100 ml |
| Iš kurių cukrūs | 3.0 gr/100 ml |
| Baltymai | 0.02 gr/100 ml |
| Druska - NaCl | 0 gr/100 ml |
Ingredientai
-
Koncentruotas vynuogių rūgštis, Vynuogės
-
Rūgštingumo reguliatoriaiObuolių rūgštis D/L (Ε 296)
-
KonservantaiKalio metabisulfitas (Ε 224), Kalio sorbatas (Ε 202)
Greek
English
Français
Deutsch
Italiano
Español
Português
Dansk
Svenska
Suomi
Eesti
Nederlands
Български
Polski
Čeština
Hrvatski
Slovenčina
Slovenščina
Latviešu
Lietuvių
Română
Magyar
Malti
Gaeilge