VÝŽIVOVÁ DEKLARACE
Průměrné nutriční hodnoty na 100 ml porce
Průměrné nutriční hodnoty na 100 ml porce
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Energetická Hodnota | 353 Kj 84 Kcal / 100 ml |
| Tuky | 0 gr/100 ml |
| Z toho nasycené | 0 gr/100 ml |
| Sacharidy | 3.8 gr/100 ml |
| Z toho cukry | 3.0 gr/100 ml |
| Bílkoviny | 0.02 gr/100 ml |
| Sůl - NaCl | 0 gr/100 ml |
Složky
-
Koncentrovaný hroznový mošt, Hrozny
-
Regulátory kyselostiJablečná kyselina D/L (Ε 296)
-
KonzervantyMetabisulfát draselný (Ε 224), Sorbát draselný (Ε 202)
Greek
English
Français
Deutsch
Italiano
Español
Português
Dansk
Svenska
Suomi
Eesti
Nederlands
Български
Polski
Čeština
Hrvatski
Slovenčina
Slovenščina
Latviešu
Lietuvių
Română
Magyar
Malti
Gaeilge