DEARBHÚ COTHAITHE
Meánluachanna Cothaithe in aghaidh an 100 ml Méid Freastal
Meánluachanna Cothaithe in aghaidh an 100 ml Méid Freastal
| Teideal | Gildi |
|---|---|
| Luach Fuinnimh | 353 Kj 84 Kcal / 100 ml |
| Saill | 0 gr/100 ml |
| De a bhfuil siad sáithithe | 0 gr/100 ml |
| Carbáidríte | 3.8 gr/100 ml |
| De a bhfuil de siúcraí | 3.0 gr/100 ml |
| Próitéiní | 0.02 gr/100 ml |
| Salann - NaCl | 0 gr/100 ml |
Comhábhair
-
Must crónán hUbh, hUbh
-
Rialaitheoirí aigéadachtaAicíd malach D/L (Ε 296)
-
CoimeádaitheMetabisulfait potaisiam (Ε 224), Sorbáit Potaisiam (Ε 202)
Greek
English
Français
Deutsch
Italiano
Español
Português
Dansk
Svenska
Suomi
Eesti
Nederlands
Български
Polski
Čeština
Hrvatski
Slovenčina
Slovenščina
Latviešu
Lietuvių
Română
Magyar
Malti
Gaeilge