DECLARAȚIA DE NUTRIȚIE
Valori nutriționale medii pentru 100 ml mărime de porție
Valori nutriționale medii pentru 100 ml mărime de porție
| Titlu | Valoare |
|---|---|
| Valoarea Energetică | 353 Kj 84 Kcal / 100 ml |
| Grăsimi | 0 gr/100 ml |
| Dintre care saturate | 0 gr/100 ml |
| Glucide | 3.8 gr/100 ml |
| Din care zaharuri | 3.0 gr/100 ml |
| Proteine | 0.02 gr/100 ml |
| Sare - NaCl | 0 gr/100 ml |
Ingrediente
-
Must concentrat de struguri, Struguri
-
Reglatori de aciditateAcid malic D/L (Ε 296)
-
ConservanțiMetabisulfit de potasiu (Ε 224), Sorbit de Potasiu (Ε 202)
Greek
English
Français
Deutsch
Italiano
Español
Português
Dansk
Svenska
Suomi
Eesti
Nederlands
Български
Polski
Čeština
Hrvatski
Slovenčina
Slovenščina
Latviešu
Lietuvių
Română
Magyar
Malti
Gaeilge