VOEDINGSVERKLARING
Gemiddelde voedingswaarden per portie van 100 ml
Gemiddelde voedingswaarden per portie van 100 ml
| Titel | Waarde |
|---|---|
| Energiewaarde | 353 Kj 84 Kcal / 100 ml |
| Vetten | 0 gr/100 ml |
| Waarvan verzadigd | 0 gr/100 ml |
| Koolhydraten | 3.8 gr/100 ml |
| Waarvan suikers | 3.0 gr/100 ml |
| Eiwitten | 0.02 gr/100 ml |
| Zout - NaCl | 0 gr/100 ml |
Ingrediënten
-
Geconcentreerde druivensap, Druiven
-
ZuurteregelaarsAppelzuur D/L (Ε 296)
-
Conserveermiddelen / AntioxidantenKaliummetabisulfiet (Ε 224), Kaliumsorbaat (Ε 202)
Greek
English
Français
Deutsch
Italiano
Español
Português
Dansk
Svenska
Suomi
Eesti
Nederlands
Български
Polski
Čeština
Hrvatski
Slovenčina
Slovenščina
Latviešu
Lietuvių
Română
Magyar
Malti
Gaeilge