DEKLARACJA ŻYWIENIOWA
Średnie wartości odżywcze na porcję 100 ml
Średnie wartości odżywcze na porcję 100 ml
| Tytuł | Wartość |
|---|---|
| Wartość Energetyczna | 353 Kj 84 Kcal / 100 ml |
| Tłuszcze | 0 gr/100 ml |
| Z czego nasycone | 0 gr/100 ml |
| Węglowodany | 3.8 gr/100 ml |
| Z czego cukry | 3.0 gr/100 ml |
| Białka | 0.02 gr/100 ml |
| Sól - NaCl | 0 gr/100 ml |
Składniki
-
Skondensowany sok winogronowy, Winogrona
-
Regulator kwasowościKwas jabłkowy D/L (Ε 296)
-
Substancje / konserwująceMetabisulfian potasu (Ε 224), Sórbinian potasu (Ε 202)
Greek
English
Français
Deutsch
Italiano
Español
Português
Dansk
Svenska
Suomi
Eesti
Nederlands
Български
Polski
Čeština
Hrvatski
Slovenčina
Slovenščina
Latviešu
Lietuvių
Română
Magyar
Malti
Gaeilge