ΔΙΑΤΡΟΦΙΚΗ ΔΗΛΩΣΗ
Μεσες Διατροφικες Τιμες ανα 100 ml
Μεσες Διατροφικες Τιμες ανα 100 ml
| Τιτλος | Τιμη |
|---|---|
| Ενεργειακή Αξία | 353 Kj 84 Kcal / 100 ml |
| Λιπαρά | 0 gr/100 ml |
| Εκ των οποίων κορεσμένα | 0 gr/100 ml |
| Υδατάνθρακες | 3.8 gr/100 ml |
| Εκ των οποίων σάκχαρα | 3.0 gr/100 ml |
| Πρωτεΐνες | 0.02 gr/100 ml |
| Αλάτι - NaCl | 0 gr/100 ml |
Συστατικα
-
Συμπυκνωμένο Γλεύκος Σταφυλιών, Σταφύλια
-
Ρυθμιστές οξύτηταςΜηλικό Οξύ D/L (Ε 296)
-
Συντηρητικά / αντιοξειδωτικάΜεταδιθειώδες Κάλιο (Ε 224), Σορβικό Κάλιο (Ε 202)
Greek
English
Français
Deutsch
Italiano
Español
Português
Dansk
Svenska
Suomi
Eesti
Nederlands
Български
Polski
Čeština
Hrvatski
Slovenčina
Slovenščina
Latviešu
Lietuvių
Română
Magyar
Malti
Gaeilge