VÝŽIVOVÁ DEKLARÁCIA
Priemerné nutričné hodnoty na 100 ml porciu
Priemerné nutričné hodnoty na 100 ml porciu
| Názov | Hodnota |
|---|---|
| Energetická Hodnota | 242 Kj 58 Kcal / 100 ml |
| Tuky | 0 gr/100 ml |
| Z toho nasýtené | 0 gr/100 ml |
| Sacharidy | 5.5 gr/100 ml |
| Z toho cukry | 4.5 gr/100 ml |
| Bielkoviny | 0.03 gr/100 ml |
| Soľ - NaCl | 0 gr/100 ml |
Zložky
-
Hrozno
-
Regulátory kyslostiJablčná kyselina D/L (Ε 296)
-
KonzervantyMetabisulfit draselný (Ε 224)
-
Plyny a obalové plynyOxid uhličitý (CO2) (E 290)
Greek
English
Français
Deutsch
Italiano
Español
Português
Dansk
Svenska
Suomi
Eesti
Nederlands
Български
Polski
Čeština
Hrvatski
Slovenčina
Slovenščina
Latviešu
Lietuvių
Română
Magyar
Malti
Gaeilge