TÁPLÁLKOZÁSI NYILATKOZAT
Átlagos tápérték 100 ml adagonként
Átlagos tápérték 100 ml adagonként
| Cím | érték |
|---|---|
| Energiaérték | 242 Kj 58 Kcal / 100 ml |
| Zsírok | 0 gr/100 ml |
| Amelyből telített | 0 gr/100 ml |
| Szénhidrátok | 5.5 gr/100 ml |
| Amelyből cukrok | 4.5 gr/100 ml |
| Fehérjék | 0.03 gr/100 ml |
| Só - NaCl | 0 gr/100 ml |
Összetevők
-
Szőlő
-
SavanyúságszabályozókAlmaborsav D/L (Ε 296)
-
KonzerválószerekKálium-metabiszulfit (Ε 224)
-
Gázok és csomagoló gázokSzén-dioxid (CO2) (E 290)
Greek
English
Français
Deutsch
Italiano
Español
Português
Dansk
Svenska
Suomi
Eesti
Nederlands
Български
Polski
Čeština
Hrvatski
Slovenčina
Slovenščina
Latviešu
Lietuvių
Română
Magyar
Malti
Gaeilge