NUTRITIVNA DEKLARACIJA
Prosječne nutritivne vrijednosti po porciji od 100 ml
Prosječne nutritivne vrijednosti po porciji od 100 ml
| Naslov | Vrijednost |
|---|---|
| Energetska Vrijednost | 242 Kj 58 Kcal / 100 ml |
| Masti | 0 gr/100 ml |
| Od čega zasićene | 0 gr/100 ml |
| Ugljikohidrati | 5.5 gr/100 ml |
| Od čega šećeri | 4.5 gr/100 ml |
| Bjelančevine | 0.03 gr/100 ml |
| Sol - NaCl | 0 gr/100 ml |
Sastojci
-
Grožđe
-
Regulatori kiselostiJabučna kiselina D/L (Ε 296)
-
KonzervansiKalijev metabisulfit (Ε 224)
-
Plinovi i plinovi za pakiranjeUgljični dioksid (CO2) (E 290)
Greek
English
Français
Deutsch
Italiano
Español
Português
Dansk
Svenska
Suomi
Eesti
Nederlands
Български
Polski
Čeština
Hrvatski
Slovenčina
Slovenščina
Latviešu
Lietuvių
Română
Magyar
Malti
Gaeilge