TOITUMISDEKLARATSIOON
Keskmine toiteväärtus 100 ml portsjoni suuruse kohta
Keskmine toiteväärtus 100 ml portsjoni suuruse kohta
| Pealkiri | Väärtus |
|---|---|
| Energia Väärtus | 242 Kj 58 Kcal / 100 ml |
| Rasvad | 0 gr/100 ml |
| Millest küllastunud | 0 gr/100 ml |
| Süsivesikud | 5.5 gr/100 ml |
| Millest suhkrud | 4.5 gr/100 ml |
| Valgud | 0.03 gr/100 ml |
| Soola - NaCl | 0 gr/100 ml |
Koostisosad
-
Viinamarjad
-
Hapupuse regulaatoridÕunhape D/L (Ε 296)
-
SäilitusainedKaliummetabisulfiit (Ε 224)
-
Gaasid ja pakendigaasidSüsinikdioksiid (CO2) (E 290)
Greek
English
Français
Deutsch
Italiano
Español
Português
Dansk
Svenska
Suomi
Eesti
Nederlands
Български
Polski
Čeština
Hrvatski
Slovenčina
Slovenščina
Latviešu
Lietuvių
Română
Magyar
Malti
Gaeilge