VOEDINGSVERKLARING
Gemiddelde voedingswaarden per portie van 100 ml
Gemiddelde voedingswaarden per portie van 100 ml
| Titel | Waarde |
|---|---|
| Energiewaarde | 395 Kj 95 Kcal / 100 ml |
| Vetten | 0 gr/100 ml |
| Waarvan verzadigd | 0 gr/100 ml |
| Koolhydraten | 5.7 gr/100 ml |
| Waarvan suikers | 4.8 gr/100 ml |
| Eiwitten | 0.02 gr/100 ml |
| Zout - NaCl | 0 gr/100 ml |
Ingrediënten
-
Geconcentreerde druivensap, Druiven
-
ZuurteregelaarsAppelzuur D/L (Ε 296)
-
Conserveermiddelen / AntioxidantenKaliumsorbaat (Ε 202), Kaliummetabisulfiet (Ε 224)
-
Gassen en verpakkingsgassenKooldioxide (CO2) (E 290)
Greek
English
Français
Deutsch
Italiano
Español
Português
Dansk
Svenska
Suomi
Eesti
Nederlands
Български
Polski
Čeština
Hrvatski
Slovenčina
Slovenščina
Latviešu
Lietuvių
Română
Magyar
Malti
Gaeilge