ХРАНИТЕЛНА ДЕКЛАРАЦИЯ
Средни хранителни стойности на порция от 100 ml
Средни хранителни стойности на порция от 100 ml
| заглавие | Cтойност |
|---|---|
| нергийна стойност | 395 Kj 95 Kcal / 100 ml |
| Мазнини | 0 gr/100 ml |
| От които наситени | 0 gr/100 ml |
| Въглехидрати | 5.7 gr/100 ml |
| От които захари | 4.8 gr/100 ml |
| Протеини | 0.02 gr/100 ml |
| Сол - NaCl | 0 gr/100 ml |
Съставки
-
Концентриран гроздов сок, Грозде
-
Регулатори на киселинносттаЯбълкова киселина D/L (Ε 296)
-
КонсервантиКалиев сорбат (Ε 202), Метабисулфит на калий (Ε 224)
-
Газове и газове за опакованеВъглероден диоксид (CO2) (E 290)
Greek
English
Français
Deutsch
Italiano
Español
Português
Dansk
Svenska
Suomi
Eesti
Nederlands
Български
Polski
Čeština
Hrvatski
Slovenčina
Slovenščina
Latviešu
Lietuvių
Română
Magyar
Malti
Gaeilge