DIKJARAZZJONI DWAR IN-NUTRIZZJONI
Valuri Nutrizzjonali Medji għal kull Daqs ta' 100 ml
Valuri Nutrizzjonali Medji għal kull Daqs ta' 100 ml
| Titolu | Valur |
|---|---|
| Valur tal-Enerġija | 395 Kj 95 Kcal / 100 ml |
| Xaħmijiet | 0 gr/100 ml |
| Minnhom saturati | 0 gr/100 ml |
| Karboidrati | 5.7 gr/100 ml |
| Minnhom zokkor | 4.8 gr/100 ml |
| Proteini | 0.02 gr/100 ml |
| Melħ - NaCl | 0 gr/100 ml |
Ingredjenti
-
Muxkella ta' Inbid Konċentrata, Inbid
-
Regolatur tal-aċiditàAċidu maliku D/L (Ε 296)
-
KonservattiviSorbate tal-Potassju (Ε 202), Metabisulfit tal-potassju (Ε 224)
-
Gassijiet u gassijiet tal-imballaġġDijossidu tal-karbonju (CO2) (E 290)
Greek
English
Français
Deutsch
Italiano
Español
Português
Dansk
Svenska
Suomi
Eesti
Nederlands
Български
Polski
Čeština
Hrvatski
Slovenčina
Slovenščina
Latviešu
Lietuvių
Română
Magyar
Malti
Gaeilge