TÁPLÁLKOZÁSI NYILATKOZAT
Átlagos tápérték 100 ml adagonként
Átlagos tápérték 100 ml adagonként
| Cím | érték |
|---|---|
| Energiaérték | 294 Kj 70 Kcal / 100 ml |
| Zsírok | 0 gr/100 ml |
| Amelyből telített | 0 gr/100 ml |
| Szénhidrátok | 1.05 gr/100 ml |
| Amelyből cukrok | 0.15 gr/100 ml |
| Fehérjék | 0.02 gr/100 ml |
| Só - NaCl | 0 gr/100 ml |
Összetevők
-
Szőlő
-
SavanyúságszabályozókCitromsav (Ε 330)
-
KonzerválószerekKálium-metabiszulfit (Ε 224)
Greek
English
Français
Deutsch
Italiano
Español
Português
Dansk
Svenska
Suomi
Eesti
Nederlands
Български
Polski
Čeština
Hrvatski
Slovenčina
Slovenščina
Latviešu
Lietuvių
Română
Magyar
Malti
Gaeilge